EUR

Atény – Sáronský záliv a Kyklády

0

Řecko-jedno z nejlepších míst na jachting na světě

ANO, je to tak. Řecko svým přístupem k jachtařům, lidem, kultuře a gastronomii je opravdu jedním z nejlepších míst pro plavbu a jachting jako takový.

Athény – dejte si 2 dny navíc a toto město zkuste objevit. Je neskutečné!!

Řecký vítr – Meltemi dokáže jachting v Řecku udělat velmi rychlým. Proto vyplouváme z Athén, které jsou velmi dobře kryté před rozmary tohoto větru. Pokud nám počasí naznačí, že Meltemi chce ukázat svou sílu, bude naše plavba probíhat v oblasti Sáronského zálivu, který se nedá objevit celý ani po měsíci plavby. Hydra-ostrov v Sáronském zálivu, kde, prostě musíte udělat fotku na IG nebo FB, Aigina – tady se kupují nejlepší pistácie v Evropě nebo Epidauros – nejstarší divadlo na světě.

Poros – snad nejdelší městské molo v Řecku, kde na vás místní z taverny mávají a pokud se podaří zakotvit, pak z lodi po 2 krocích sedíte u čepovaného Mythosu.

Pokud bude předpověď příznivá a posádka se shodne, vyrazíme na Kykládské ostrovy. Jedná se o první ostrovy mimo Sáronský záliv a výběr návštěvy máme opravdu rozmanitý. Určitě nevynecháme ostrov Kythnos, který je plný termálních pramenů a ty pramení přímo kousek od zakotvené lodě.

Řecko – Kyklády nebo Sáronský záliv jsou prvním krokem k získání jachtařské lásky v Řecku. Tady se jisto jistě budete chtít vrátit.

Tak co říkáte? Zní to jako skvělý plán na dovolenou na plachetnici? Přidejte se k nám!

Služby

Cena zahrnuje

 • Profesionálního českého kapitána a jeho dopravu
 • Místo v kajutě na lodi
 • Dinghy (člun)
 • Pojištění kauce
 • Čisté ložní prádlo a osušky
 • Poslední noc v maríně

Cena nezahrnuje

 • Leteckou a pozemní dopravu
 • Stravu a pitný režim (včetně kapitána)
 • Turistické a přístavní poplatky
 • Palivo do lodě
 • Transit log

Jak to funguje

1

Získávání inspirace

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta’s Coffee a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů.

2

Předání informací

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně.

3

Rozhodnutí

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4

Seznamovací večírek

Kdo s vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti.

5

Plavba!

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Stačí si vybrat.

6

Přátelství na vždy

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Chybět nesmí ani závěrečná after party v některé z našich kaváren.

Co můžeme vidět?

Sun Odyssey 490

*nebo podobná loď stejné kategorie

Velmi prostorná a pohodlná loď, která nabízí pohodlí v každé kajutě. Je ideální pro větší skupiny, které si chtějí užít dovolenou v komfortu a stylu.

Jednou z hlavních výhod této lodi je její design, který je velmi moderní a elegantní. Díky tomu se cítíte jako na luxusní jachtě, i když se jste na plachetnici. K dispozici je pět kajut, které poskytují dostatek prostoru pro až deset osob.

Najdete zde plně vybavenou kuchyň, tři koupelny s toaletou a prostorný prosvětlený salon se třemi ledničkami.

Kromě vnitřního vybavení je SO490 také velmi dobře vybavena pro plachtění. Má velkou plochu plachet, které umožňují plachtit rychle a snadno i při slabším větru. Loď je snadno ovladatelná, takže i méně zkušení námořníci se budou cítit bezpečně a pohodlně.

*ilustrační foto

Často kladené dotazy

Nechcete se k nikomu přidávat nebo pro vás v nabídce není vhodný termín?

Ozvěte se Tomášovi na +420 604 290 820 nebo na emailu plavby@yachtas.cz. Připraví vám individuální nabídku, vše vám vysvětlí, ukáže a bude se vám věnovat.

Jak je to s dopravou na místo vyplutí?

Doprava (vč. letenek) je vždy individuální a není zahrnuta v ceně.  Při plánování plaveb, klademe veliký důraz na dobrou dopravní dostupnost, takže by neměl být problém dorazit do místa bez větších problémů. Vyplutí je, krom exotických oblastí vždy v sobotu odpoledne s návratem v pátek k večeru nebo pondělí brzo ráno.

Se svými posádkami komunikujeme v dostatečném předstihu a řešíme vše, dopravou počínaje, co s sebou zabalit a jaký kufr vzít konče. Nebojte se na nás obrátit s dotazem, rádi s vámi najdeme společnou cestu. 

Jak a kdy koupit letenky?

Cena letenek není zahrnuta v celkové ceně a je tedy třeba ji řešit samostatně. Pokud plánujete cestu leteckou dopravou, doporučujeme si letenky rezervovat co nejdříve, protože ceny obvykle rostou s blížícím se datem odletu. Pro srovnání cen letenek doporučujeme využít specializované webové stránky, například www.skyscanner.com, a následně si letenky koupit přímo od letecké společnosti.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem letenek.

Jak je to s parkováním pokud přijedu autem?

Pro destinace, jako je například Chorvatsko, vám můžeme nabídnout radu ohledně parkování vašeho vozidla. Můžete si vybrat mezi oficiálním parkovištěm přímo v maríně nebo parkovišti na soukromých zahradách poblíž maríny. Zvláště v Chorvatsku si místní lidé na léto často zřizují vlastní parkoviště na svých zahradách a za malý poplatek vám zde umožní zaparkovat.

Děláte i plavby pro firmy?

Ano. Bezpečně a podle předem stanovených pravidel připravíme team bulding nebo odpočinkovou plavbu. Nikde jinde než na jachtě, nemáte šanci, během týdne nastolit tolik situací které ukážou člověka v pravém světle své opravdové povahy.

Pro více informací se neváhejte zeptat naší kolegyně Denisy na telefonním čísle +421 910 626 222 nebo emailu plavby@yachtas.sk 

Mohu změnit plavbu či termín?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Mohu zrušit rezervaci?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

skupina 20 - 35 let
Od950 €
7. 9. 2024 - 15. 9. 2024
Dostupných: 3 míst
Mám zájem
* Vyberte prosím všechna povinná pole.

Pokračovat

Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

52

Nečekejte na odpověď


+420 604 290 820

plavby@yachtas.cz

Možnosti rezervace


Platba předem není nutná
Bezplatné zrušení 24 hodin
Osobní setkání v naší kavárně
Možnost seznamovací akce
× Potřebujete pomoct?