CZK

Turecko – Göcek, Fethiye a Ölüdeniz

0

Egejská riviéra – Turecko jinak než v resortu.

*na tuto plavbu je možné se přihlásit pouze v páru. 

Turecká neboli Egejská riviéra je jednoduše neskutečná!!! Neobjevená, krásná a přírodní. Tady nepotkáte Turky z Německa, ale místní, velmi milé usmáté osoby. A ta jejich baklava!!! A čím dále z města, tím levněji a přátelštěji.

Vyplujeme ze zátoky Göcek Bay, která je obklopena krásnými ostrůvky a útesy. Plavba po této zátoce je opravdu nezapomenutelný zážitek s úchvatnými výhledy na moře a přírodní krásy.

Turecko má nádherné pobřeží, plné zřícenin a pláží. Budeme od Vás chtít u plavby trošku pomoci, tady se kotví po staronámořnicku kotva-břeh a každá schopná ruka bude vítána.

Proplujeme místy, kde část ostrůvků bude řecká a část turecká, historie se zde bude ukazovat jako by byla včera. Doporučujeme si něco o TR-GR válkách nastudovat. Hodně věcí vám zde „docvakne“.

Turecko a jeho města jsou úžasná, čím dál budeme od Göcek Bay, tím více si uvědomíte pohodu a klid a jiný, muslimský (přátelský) přístup k životu. Není zde prostor pro předsudky. Ti lidé jsou absolutně bez problémů stejně jako my.

Po návštěvě a večeři ve městě Kaš získáte úplně jiný pohled. Pokud nejste uplní bojovníci proti kouření a nebojíte se, objednáme místní sishu a.. uvidíte sami.

Pokud nám to počasí dovolí, zakotvíme u 7 km dlouhé písečné pláže Iztuzu, kde se můžeme setkat s želvou karety, která je ohroženým druhem. Je to úžasné místo, kde želvy od května do října kladou svá vajíčka.

Kdo byl v Turecku na lodi, opakovaně se vrací. Je to neskutečná země, lidé a jachting. Nepropásněte tuto plavbu.

Služby

Cena zahrnuje

 • Profesionálního českého kapitána a jeho dopravu
 • Místo v kajutě na lodi
 • Dinghy (člun)
 • Pojištění kauce
 • Čisté ložní prádlo a osušky
 • Poslední noc v maríně

Cena nezahrnuje

 • Leteckou a pozemní dopravu
 • Stravu a pitný režim (včetně kapitána)
 • Turistické a přístavní poplatky
 • Palivo do lodě
 • Transit log

Jak to funguje

1

Získávání inspirace

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta’s Coffee a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů.

2

Předání informací

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně.

3

Rozhodnutí

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4

Seznamovací večírek

Kdo s vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti.

5

Plavba!

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Stačí si vybrat.

6

Přátelství na vždy

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Chybět nesmí ani závěrečná after party v některé z našich kaváren.

Itinerář

Bali 4.2 – 2022

Katamarán Bali 4.3 je moderní a pohodlný katamarán, ideální pro lidi, kteří chtějí objevovat krásy moře a užít si nezapomenutelnou plavbu bez nutnosti mít předchozí zkušenosti s plavbou na lodi.

Na palubě tohoto katamaránu najdete pohodlné a prostorné kajuty, které poskytují dostatek soukromí a pohodlí pro celou posádku. Kuchyně je plně vybavena a má vše, co potřebujete. Je zde také velký salón, který slouží jako jídelna.

Paluba katamaránu Bali 4.2 nabízí mnoho prostoru pro opalování, relaxaci a společné aktivity. Zde se můžete pohodlně usadit a vychutnat si krásy moře. V případě potřeby je k dispozici klimatizace, která zajišťuje příjemnou teplotu v kajutách.

Další výhodou tohoto katamaránu je jeho moderní technologie a vybavení. Plavidlo je snadno ovladatelné a stabilní díky dvěma trupům, což zvyšuje bezpečnost a pohodlí na palubě. Výrobník vody umožňuje nezávislost na přístavech a zajišťuje dostatek pitné vody během celé plavby.

Katamarán Bali 4.2 je ideální volbou pro rodiny, páry a skupiny přátel, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou plavbu po moři bez nutnosti mít předchozí zkušenosti s plavbou na lodi. Díky jeho prostornosti, modernímu vybavení a pohodlnému ubytování si můžete užít pohodlnou a bezstarostnou plavbu.

*ilustrační foto

Často kladené dotazy

Nechcete se k nikomu přidávat nebo pro vás v nabídce není vhodný termín?

Ozvěte se Tomášovi na +420 604 290 820 nebo na emailu plavby@yachtas.cz. Připraví vám individuální nabídku, vše vám vysvětlí, ukáže a bude se vám věnovat.

Jak je to s dopravou na místo vyplutí?

Doprava (vč. letenek) je vždy individuální a není zahrnuta v ceně.  Při plánování plaveb, klademe veliký důraz na dobrou dopravní dostupnost, takže by neměl být problém dorazit do místa bez větších problémů. Vyplutí je, krom exotických oblastí vždy v sobotu odpoledne s návratem v pátek k večeru nebo pondělí brzo ráno.

Se svými posádkami komunikujeme v dostatečném předstihu a řešíme vše, dopravou počínaje, co s sebou zabalit a jaký kufr vzít konče. Nebojte se na nás obrátit s dotazem, rádi s vámi najdeme společnou cestu. 

Jak a kdy koupit letenky?

Cena letenek není zahrnuta v celkové ceně a je tedy třeba ji řešit samostatně. Pokud plánujete cestu leteckou dopravou, doporučujeme si letenky rezervovat co nejdříve, protože ceny obvykle rostou s blížícím se datem odletu. Pro srovnání cen letenek doporučujeme využít specializované webové stránky, například www.skyscanner.com, a následně si letenky koupit přímo od letecké společnosti.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem letenek.

Jak je to s parkováním pokud přijedu autem?

Pro destinace, jako je například Chorvatsko, vám můžeme nabídnout radu ohledně parkování vašeho vozidla. Můžete si vybrat mezi oficiálním parkovištěm přímo v maríně nebo parkovišti na soukromých zahradách poblíž maríny. Zvláště v Chorvatsku si místní lidé na léto často zřizují vlastní parkoviště na svých zahradách a za malý poplatek vám zde umožní zaparkovat.

Děláte i plavby pro firmy?

Ano. Bezpečně a podle předem stanovených pravidel připravíme team bulding nebo odpočinkovou plavbu. Nikde jinde než na jachtě, nemáte šanci, během týdne nastolit tolik situací které ukážou člověka v pravém světle své opravdové povahy.

Pro více informací se neváhejte zeptat naší kolegyně Denisy na telefonním čísle +421 910 626 222 nebo emailu plavby@yachtas.sk 

Mohu změnit plavbu či termín?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Mohu zrušit rezervaci?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Pouze pro páry
Od32 500 Kč
10. 8. 2024 - 17. 8. 2024
Mám zájem
* Vyberte prosím všechna povinná pole.

Pokračovat

Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

108

Nečekejte na odpověď


+420 604 290 820

plavby@yachtas.cz

Možnosti rezervace


Platba předem není nutná
Bezplatné zrušení 24 hodin
Osobní setkání v naší kavárně
Možnost seznamovací akce
× Potřebujete pomoct?