cs
CZK

Co je zahrnuto v ceně?

My v Yachta’s jsme lidé jako vy – se svými starostmi a radostmi i zkušenostmi. Stále se necítíme být cestovkou, ale otevřenou a sdílnou komunitou. Máme rádi vše jasně nastavené a víme že ušetřit nějakou tu korunu či euro každého potěší. U financí a služeb, které za ně dostanete, to platí dvojnásob – seznamte se tedy s tím, co vše v ceně zájezdu nabízíme.

Až si článek přečtete, neváhejte se s námi spojit. Ať se dozvíte i řadu dalších našich tipů na výhodné varianty dopravy nebo termín, ve kterém je nabídka lodí největší!

Cena zahrnuje

Profesionální český kapitán a jeho dopravu

Naši kapitáni rozhodně nejsou jen mistry kormidla. Uvedené destinace sami mnohokrát navštívili, prozkoumali a znají proto nejen vlny, které vás v nich čekají, ale také místní zátoky, fantastická zákoutí zdejších přístavů i taverny, restaurace a divoké párty, které letoviska nabízejí. Dospělým i dětským cestovatelům rád ukáže, jak loď řídit, a když na něj uděláte dojem, rád vás nechá si pocit u kormidla i vyzkoušet. Naši kapitáni jsou i vašimi průvodci a uvidíte, že vás cesta s nimi bude bavit.

Vstupenka na seznamovací večírek

Nová dobrodružství jsou jednoznačným důvodem k oslavě! Vás s Yachta’s čeká seznamovací večírek s posádkou ještě před vyplutím a jako bonus i pozvánka na nezapomenutelnou party k příležitosti zahájení nové sezóny

Vstupenka na after párty

Aby oslav nebylo málo, organizujeme na konci každé sezóny dnes již legendární after party. Super drinky a hudbu zde doplňuje promítání fotek z plaveb, které jsme s vámi mohli prožít. Připomeňte si je s námi a zůstaňte až do rána!

Místo na lodi v kajutě

Součástí ceny je samozřejmě vaše vstupenka na palubu – místo v kajutě. Každá z nich je určena pro 2 osoby, ale lze rezervovat i jednolůžko, pokud hledáte více klidu i prostoru. Termíny jsou vždy uvedeny v nabídce zájezdu, ale pravidlem bývá, že vyplouváme v sobotu a za týden se vracíme s novými zážitky do původní destinace.

Pojištění kauce lodě

Pojištění lodi i kauci vyřešíme za vás. Jedná se o nemalé částky, proto věříme, že si tuto starost rádi ušetříte. Místo toho náš kapitán složí hotovosti 2-5000€ a pak už stačí vyplout. Také kauci máme pojištěnou se spoluúčastí.

Přívěsný nafukovací člun

Ne, že bychom se báli scénáře Titaniku, ale v některých zátokách jednoduše nelze kotvit přímo u břehu. Přitom právě takové se často řadí k těm nejkrásnějším. Ke břehu samozřejmě můžete plavat, ale komfort člunu a vstup na pláž suchou nohou se často hodí.

Cena nezahrnuje

Doprava do místa vyplutí

Doprava není součástí ceny zájezdu, s dokonalým výběrem letenky vám ale rádi pomůžeme. Často nakonec odlétáme společně a zařizujeme následné transfery z letiště i a na letiště.

Strava a pitný režim pro vás i kapitána

Na lodi je plně vybavená kuchyň a lednice, takže vaření v zátoce, která pro jednu noc patří jen vám není žádný problém. Rádi vám také doporučíme a provedeme vás místními restauracemi, místy, která nabízejí skutečné gurmánské zážitky i autentické hospůdky.

Osobní spotřeby

Sem už patří vše nad rámec společných nákupů na loď – zejména pak platba za alkohol, ubytování na pevnině před a po plavbě, turistické taxy, vstupenky do národních parků nebo zdravotní pojištění. O všem, co se na palubu hodí, vás informujeme včas na seznamovacím večírku.

Palivo do lodě

Ne vždy poplujeme s pomocí větru, a tudíž je třeba zajistit, že loď vždy popluje dle potřeby posádky. Tankování je nezbytné a my ho s vámi přesně vyúčtujeme. To samé se týká i malého člunu, který nás vždy dopraví i na břeh mělkých lagun. Pokud tedy nechcete pádlovat.

Přístavní poplatky a tranzity

Přístavy a tranzity
Každý, kdo už na moře vyplul, ví, že s kotvením v přístavech jsou spojené poplatky. Nevyjdou draze, je potřeba s nimi ale počítat. Poslední položkou na vašem účtu je pak nezbytný úklid lodě.

Přívěsný motor k člunu

Dinghy (malý člun) má pádla, nechceme-li pádlovat, pak nám motor k dinghy bude super pomocníkem.

Platba

Platba probíhá vždy v rovině zálohy a doplatku. Celá částka musí být uhrazena nejpozději 60 dnů před vyplutím. Záloha je u plavby pro skupiny 50% z ceny, u jednotlivců se hradí záloha na osobu ve výši 5000 Kč / 200,-€.

Storno

Objednávku lze stornovat do 3 dnů od objednání plavby a storno poplatek činí 0 %. Následně nejpozději do 45 dní do termínu plavby lze objednávku stornovat se 60% poplatkem. Pokud do termínu zájezdu zbývá 45 dnů a méně, plavbu již nelze stornovat. Na palubě ale v takovém případě rádi přijmeme vašeho náhradníka.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?