cs
EUR

Než zvedneme plachty

Připravujete se na svoji první plavbu? V tom případě se máte na co těšit. Náš tým se postará o to, aby plavba odpovídala vašim snům a představám, co ale potřebujete vědět vy?

Výběr destinace

Každé moře má své kouzlo, Stačí jen vybrat destinaci. S Yachta’s můžete objevit zátoky Chorvatska, nechat se pohltit Řeckou historii nebo zažít vulkány v Itálii. Pro ty, kdo touží po exotické dovolené jsou tu zátoky Seychell a Karibiku a jejich bílý písek.

S výjimkou sportovně adrenalinových plaveb se na všech našich letních dobrodružstvích vyhýbáme plavbám s velkými vlnami a větrem. Yachting si s námi tedy užijí i nováčci a děti.

Doprava a nalodění

Přesto, že u většiny nabízených inzerátů je doprava individuální, u vybraných termínů vám můžeme doporučit vhodný let za výhodných podmínek. O takové možnosti se vždy dozvíte hned v úvodu nabídky.

Jak se dostat do samotného přístavu, to už vám i spolu se všemi dalšími informacemi představíme na seznamovacím večírku.

Stravování a zásoby

Na lodi je vždy plně vybavená, funkční kuchyň i s lednicemi, příležitost nakoupit si ale budete mít každý den. Vařit si pak můžete přímo na lodi, v přístavech ale najdete vyhlášené hospůdky s autentickou místní kuchyní.

Společná pokladna

Na lodi se vybírají dvě společné pokladny. Provozně surovinová a alkoholová. Z provozně surovinové se hradí společné nákupy, nealko nápoje a provozní náklady jako jsou kotevní a přístavní poplatky nebo spotřebované pohonné hmoty. Na konci plavby se pokladna vyúčtovává.

Den na lodi

Pozorování moře a plavání v zátokách není zdaleka tím jediným, co vás při dovolené na lodi čeká. Padleboardy, wakeboard, šnorchlování, tahání na laně, adrenalin při řízení lodi na plachty i opalování, relax, odpočinek nebo party. Možnosti jsou nekonečné jako oceán a stačí si jen vybrat. Třeba z 10 důvodů, které nadchly naše předchozí klienty. 

Noc na lodi

V prázdné zátoce na kotvě při romantickém západu slunce nebo ve víru přístavního městečka? Během týdne na lodi si vyzkoušíte obojí. My doporučujeme i noční přeplavbu a kotvení.

Plavby a počasí

Plavby s Yachta’s jsou realizovány především v letních měsících, které slibují pěkné a bezpečné počasí. Naši kapitáni využívají moderní a osvědčené předpovědi a plavbu jim přizpůsobují.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?