cs
EUR

Zábava na lodi

Rozhodli jste se vyplout? V tom případě vás čeká jedinečný zážitek. Přesto, že my v Yachta’s milujeme jachting, víme, že vyzkoušet toho lze mnohem víc. Jaké jsou oblíbené radovánky nás i dalších kapitánů? Zde jsou tipy na to, co na moři vyzkoušet. Všechny tyto aktivity vám rádi pomůžeme i zajistit v našich destinacích. Zde je 5 tipů na nekonečná dobrodružství na palubě i v moři.

1) Subwings

Že subwings ještě neznáte? Nejvyšší čas se s tímto rostoucím trendem seznámit. Ve spojení s jachtařením jde totiž o skvělý zážitek! Subwings se používají pro potápění a plavání pod hladinou vody. Skládají se ze dvou křídel spojených do tvaru písmene V, která umožňují snadný pohyb a řízení do všech směrů. Loď vás táhne a dá vám rychlost, směr a hloubku určujete vy. 

2) Paddleboarding

Stále oblíbenější vodní aktivita u nás získává na moři zcela nový rozměr. Postavte se na hladinu, získejte stabilitu, splývejte s vlnkami v zátokách a trénujte stabilitu a pevnost celého těla. Paddleboarding se naučíte snadno a rychle a za chvíli tento sport budete milovat.

3) Vodní skůtry

Vžijte se do postavy Jamese Bonda a zažijte adrenalin z jízdy po vodní hladině i při přeskakování vln. Tahle adrenalinová aktivita je stálicí mezi našimi oblíbenci a užít si ji můžete takřka v každém přístavu.

4) Kouzla lan

I bez cestováním s vybavením nebo půjčováním v přístavech vás na lodi čeká spousta zábavy. Zhoupněte se na laně a užijte si kouzlo skoku do moře z pořádné výšky. Jachty nabízí spoustu zábavy a nudit se na nich nebudete. Schválně, kdo se podívá až na vrchol stěžně!

5) Nechte se táhnout

K velké zábavě stačí i malá nafukovačka. Pokud vás pocit svobody na palubě naší jachty náhodou už omrzí, stačí se chytnout lana a zkusit vzdorovat vlnám přímo za lodí. Na bezpečnost dohlídneme my. Najít kuráž, to je na vás.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?