cs
CZK

Destinace

Plavby Yachta's vám umožní objevit místa, o kterých ostatní jen sní.
0 zájezd

Turecko

Turecko je fascinující jachtařskou destinací, která spojuje krásu Středozemního moře s bohatou historií a kulturou. Jachtaři zde mohou objevovat malebné pobřežní městečka, úchvatné zátoky a klidné pláže. S příznivými větry a teplým sluncem nabízí Turecko ideální podmínky pro plavbu a relaxaci na palubě. Zároveň je to země plná překvapení, kde můžete objevovat starověké památky, tradiční…
Zobrazit plavby v destinaci
seychelles
1 zájezd

Seychely

Zveme Vás do ráje skrytého v Indickém oceánu, na plavbu katamaránem po Seychelách. Navštivte toto úžasné souostroví na lodi a poznejte ho ze všech stran.  Navštívíme sněhobílé pláže s typickými obřími žulovými balvany, nejkrásnější korálové útesy světa a na plážích potkáte i volně žijící želvy obrovské. Souostroví Seychell se skládá ze 115 ostrovů a my…
Zobrazit plavby v destinaci
Řecko
7 zájezdů

Řecko

Tisíce ostrovů a ostrůvků, velkolepá antika opředená báji a všudypřítomná pohoda, právě to je pro nás Řecko. Domov rozmanité škály krajin, včetně drsných hor, nedotčených pláží a idylických ostrovů. Právě plachtění vám umožní zažít tuto přírodní krásu z jedinečné perspektivy. Plavba v jeho průzračně modrých vodách a ohromující výhledy na pobřeží nadchnou i vás.
Zobrazit plavby v destinaci
Itálie
6 zájezdů

Itálie

Říká se, že Itálie vás naučí ocenit skutečné krásy života a nám nezbývá než souhlasit. Obraz skvělé dovolené tu maluje paleta kultury, skvělého jídla a vín, dechberoucí městské architektury i přírody. Evropský drahokam. Viva la vida.
Zobrazit plavby v destinaci
Francouzká Polynesie
4 zájezdů

Francouzká Polynésie - Bora Bora, Tahiti

Prozkoumejte tropický ráj jižního Pacifiku a zažijte nezapomenutelnou dovolenou. Tato sbírka 118 ostrovů je známá pro své křišťálově čisté tyrkysové vody, bílé písečné pláže a bujné tropické lesy. Tuto destinaci si zamilují nejen cestovatelé s vášní pro šnorchlování, potápění nebo jízdy na kajaku.
Zobrazit plavby v destinaci
1 zájezd

Expediční plavby

Pro dobrodružné povahy nabízíme možnost vydat se na prozkoumávání nových destinací s našimi nejzkušenějšími kapitány. Ponořte se s námi do atmosféry dobrodružství a objevování. Každý rok se v naší nabídce objevují nové destinace, kde se jen málokdo ocitl, a vy můžete být mezi prvními, kdo tyto oblasti s námi navštíví.
Zobrazit plavby v destinaci
Chorvatsko
0 zájezd

Chorvatsko

Pokud si chcete užít nádherná pobřeží podél Jaderského moře, jejich širokou škálu pláží, zátok a ostrovů skutečně naplno v luxusním stylu a bez dohledu českých dovolenkářů, je pro vás yachting ideálním způsobem, jak dovolenou v této malebné oblasti strávit. Jak totiž říkají místní, klíčem k relaxu, vyrovnanému a naplněnému životu, je někdy jednoduché “pomálo”.
Zobrazit plavby v destinaci
1 zájezd

BVI - Britské Panenské ostrovy

Vítejte v nebeském ráji pro milovníky jachtingu - Britské Panenské ostrovy (BVI)! Ponořte se do azurového oceánu a objevte krásu této karibské perly s Yachta's. S námi se vaše dovolená na lodi nebo katamaránu promění v nezapomenutelný zážitek. Plujte mezi tropickými ostrovy, které se třpytí bílými plážemi a podmanivě čistým mořem. Prozkoumejte skryté zátoky, kde…
Zobrazit plavby v destinaci
× Potřebujete pomoct?