cs
CZK

Jak to funguje

S Yachta’s vás čeká nejlepší dovolená v životě. Jak si troufáme to tvrdit? Známe názory a zpětnou vazbu dobrodruhů před vámi. Kolik lidí může na loď? Kdo bude na lodi se mnou? Chci katamarán nebo jachtu? Je na lodi 230 V? Jsou plavby bezpečné pro děti? Mám poslat peníze někomu, koho neznám? Známe odpovědi na vaše otázky a vždy se na ně těšíme. Naše společná cesta začíná už během příprav, a tak se budeme plavit hladce.

1. Inspirujte se

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta´s Coffe a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů. V kavárnách se seznámíte s našimi kapitány i vaší posádkou.  Představíme vám rozmanité destinace a možnosti, které jejich návštěva na lodi nabízí. 

2. Zeptejte se

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně. V kontaktu budete se zkušenými kapitány, kteří umí poradit nejlépe. Zas a znova, jsme tu pro vás.

3. Vyberte si

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4. Seznamte se

Kdo se vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti. Poznáte posádku i kapitána, a na palubě tak bude na co navázat. Cílem seznamovacího večírku je rozbít vaše obavy z neznáma.

5. Vyplujte

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Chcete navštívit místa, kam se jinak, než na lodi nejde dostat? Poznat jejich historii? Se šnorchlem prozkoumat vraky potopených lodí, ponorkové základny nebo zatopené vesnice? Stačí si vybrat. K tomu všemu navíc spousta variant zábavy, kterou rádi doporučíme.

6. Nezapomeňte

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Zabudované repro na jachtě umí zakroutit nejedněmi boky. K tomu oblíbený drink a super skupina přátel. Představte si opuštěnou zátoku zapadající slunce, totální odvaz. To jsou chvíle, na které budete rádi vzpomínat.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?