cs
CZK

Na jachtu nebo katamarán?

Láká vás dovolená pod plachtami jachty, nebo ladně klouzajícího katamaránu? Obě lodě vás dovezou bezpečně na stejná místa. Na katamaránu vás ale čeká více pohodlí, místa a prostoru v podpalubí, na jachtě více adrenalinových zážitků. Obě lodě vám ale nabídnou možnost objevit liduprázdné zátoky, užít si moře z opačné strany než pláž a vidět místa která jinak neuvidíte. Každý typ lodi má své jedinečné vlastnosti. Seznamte se s nimi.

Plánek jachty

Jachta

Pro plavby po Středozemním moři i exotických destinacích nabízíme jachty o 3–5 kajutách. Zatímco každá z kajut pohodlně ubytuje dva hosty, prostor pro večery i vaření najdete v salónu – společném prostoru pro celou posádku.

Standardem se dnes stává klimatizace, televize, výrobník ledu i další vymoženosti. Samozřejmostí jsou autozásuvky a USB porty pro dobíjení mobilních telefonů a dalších malých elektrospotřebičů. Pokud si s sebou ale vezmete i powerbanku, nebudete litovat. V přístavech nakonec můžete využít i zařízení vyžadující 230 V – fény, notebooky či cokoliv jiného. Loď je tak vlastně plně vybavený plovoucí apartmán.

Jak už to ale na lodi bývá, v podpalubí se „bydlí“, na palubě to „žije“. A na palubě jachty vás čeká skutečně námořní zážitek. Plachtění, náklony, ranní skoky do moře. Trochu správného adrenalinu si s Yachta’s užijete bez obav – pod dohledem zkušeného kapitána.

Katamarán

Elegantní silueta katamaránu nadchne každého, kdo rád najde více prostoru, komfortu i soukromí v podpalubí. Každá z kajut je v tomto případě plně vybaveným pokojem, a to dokonce včetně toalety a sprchy. Ideální volba pro ty, kdo občas potřebují vypnout nebo cestují s dětmi!

Vyplout s námi můžete na 4 kajutových lodích pro 8 hostů. Elektrické napájení je podobně jako na jachtě řešeno prostřednictvím 12V autozásuvek nebo USB porty. Nezřídka jsou dnešní katamarány vybaveny také nezávislými generátory napětí, které zajistí 230V v jakémkoli okamžiku si ho budete přát – bez nutnosti napojení na síť elektrické energie v přístavu.

Přesto, že plavba na katamaránu je pohodovou variantu ani v tomto případě vám zábava nebude chybět. Užít si ji můžete na velkorysé sluneční palubě s lehátky nebo sítěmi a ani v tomto případě o zkušenost s plachtěním nepřijdete. Vedle dvou motorů, které zajišťují bezpečnou a přesnou plavbu přijde v případě příznivých povětrnostních podmínek čas i na ně.

Plánek katamaránu

Máte vybráno? My tedy ne. Milujeme oba druhy plavidel, a proto si na cestách s Yachta’s můžete vždy vybrat i vy. Podívejte se na aktuálně připravované zájezdy a nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, Instagramu nebo Youtube.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?