cs
CZK

O nás

Nejsme jen cestovka, jsme Yachta's. Jsme komunita, která se setkává na moři i v unikátních českých a slovenských Yachta's kavárnách, sdílí své zkušenosti a zážitky a je otevřená i vašemu příštímu dobrodružství.
Prioritou je pohoda na palubě

Nabízíme plavby na jachtách a katamaránech pod vedením špičkových kapitánů. U každé naší cesty dbáme na perfektní zážitek, komfort i bezpečí.

Najdeme nadšence, kteří hledají to co vy

Ať už vyplouváte sami, v páru nebo malé skupině. Přejete si klid, zábavu, párty, nebo trochu adrenalinu. S posádkou vás seznámíme ještě před vyplutím.

Vyplouvat můžete bez obav

Na palubě vás čekají západy slunce, vyhlášené pláže i zátoky, které ostatním zůstávají skryté, noci v přístavech, které nabízí nezapomenutelné večírky. Se vším potřebným vás seznámíme v našich Yachta’s Coffee nebo vzdáleně. 

Náš tým

Smyslem Yachta's je přiblížit vás k nejlepší dovolené vašeho života a jsme pyšní na to, že se k nám naši klienti vrací a potvrzují, že se nám tento cíl podařilo splnit. Je našim posláním a ctí lidi sbližovat. Jachting je jen cesta, jak toho dosáhnout.
Skipper

Tomáš Martínek

Kapitán | Majitel Yachta’s

+420 604 290 820
tomas@yachtas.cz

David Martínek

Kapitán

+420 731 376 773
david@yachtas.cz

Kapitán

Miroslav Rind

Kapitán

+420 724 274 331
Miroslav.rind@post.cz

Denisa Malá

Péče o zákazníky

+421 910 626 222
plavby@yachtas.cz

Naše kavárny

Skupinové plavby na míru

Komunita Yachta's

Skvělá káva a jedinečná atmosféra

Yachta's kavárny jsou místa, kde můžete získat inspiraci a kde najdete odpověď na všechny otázky o vaší příští plavbě. Seznamte se s dalšími milovníky dobrodružství i našimi kapitany! Najdete nás v Malackách a ve Zlíně.

Inspirace pro vaši příští cestu

Videa z plaveb nás a našich přátel, přednášky zkušených mořeplavců, místo pro setkávání celé komunity, právě o tom naše kavárny jsou. Seznámit se tu můžete s našimi kapitány, posádkou i dalšími dobrodruhy, kteří s námi plují nebo svoji první cestu teprve plánují.
Sea Sailing. Family Lying On Yacht Deck Relaxing On Sailboat Ride On Summer Day. Free Space For Text

Navrhněte plavbu svých snů

Plánujete zájezd s velkou rodinou, partou přátel, nebo dokonce team building pro celou firmou? V tom případě určujete směr jízdy a navíc vás čeká i odměna. Jako skupina píšete pravidla plavby, kterou přizpůsobíme vašim potřebám. Ať už se rozhodnete vydat za romantikou skrytých zátok, nekonečným večírkem, nebo zvažujete první námořní dovolenou s dětmi - čas na lodi spojí celý váš tým.

Pomůžeme vám připravit zážitek

Pokud kapacitu lodi zaplníte, čeká vás nejen skvělá jízda, ale připraveny máme i výhodné nabídky pro posádku nebo přímo pro vás. Pro skupinové plavby zajišťujeme vždy osvědčené jachty nebo katamarány, které patří ke špičce současné nabídky. Vypravit pro vás ale umíme i flotilu až šesti lodí, na které se pohodlně vejde i 50 členů vaší posádky. Naši kolegové vám pomohou připravit zážitek, který si užije celý váš tým, a vy budete moci zůstat bez obav o bezpečí i zábavu.

Jsme milovníci námořního života a krás moří

Přidat se tak můžete k dalším nadšeným cestovatelům, kteří s námi objevují nová zákoutí ostrovů ve Středozemním moři, Karibiku i na exotických Seychellách. Naše kavárny jsou otevřené každému, kdo po nových zážitcích a obzorech touží a miluje dobrou kávu a vynikající drinky stejně jako my.

Přátelství pevnější než lodní uzel

Pro vybrané mořeplavce jsme proto založili i komunitu podobně smýšlejících lidi s podobnými životními hodnotami. Je pro nás totiž důležité, aby si rozuměli na lodi i na břehu. Naši předchozí klienti se schází i dlouho po své dovolené s námi nebo rádi vyplouvají ve stejných sestavách. My pro členy komunity Yachta's připravujeme každoroční flotilovou plavbu až 6 lodí vždy v originální destinaci.

Galerie

× Potřebujete pomoct?