cs
EUR
Skipper yachta's

David Martínek

Kapitán

Můj příběh

Už v mladém věku mi táta otevřel dveře do světa jachtingu a já se do něj zamiloval. Každoročně jsem trávil čas na moři, čím jsem byl starší, tím toho času bylo víc. 

Odjakživa jsem byl ale dobrodruh a díky hokeji jsem měl příležitost objevovat svět. V 16 letech jsem odešel hrát do Švédska a v 18 letech do Ameriky, kde jsem se naučil nové jazyky a poznal zajímavé lidi a kulturu.

V 20 letech jsem se rozhodl stát se komerčním pilotem a získal licenci ATPL(a). Nicméně, pandemie COVID-19 mi trošku přistřihla křídla a já jsem musel přerušit své studium. To mi ale umožnilo více času strávit na moři a jachting jsem si zamiloval ještě více. K létání jsem se tedy zatím nevrátil a rozhodl jsem se vydat se na dobrodružství s Yachta’s.

Nyní mám 26 let, uplutých něco přes 6 500 námořních mil a těším se na další třeba i společné dobrodružství.  Plavil jsem se jak ve středomoří, tak i v exotických destinacích jako jsou Seychely nebo Francouzská Polynésie.  

V Yachta’s mám na starosti v podstatě vše společného s loděmi a organizací v zahraničí. Jsem také v organizačním týmu Májové Regaty. Kde jsem letos skončil s týmem „Na třetím místě“ třetí. 

× Potřebujete pomoct?