cs
CZK

Posádka, která vám sedne

Jste jednotlivec, pár nebo menší skupina? Přesto nemusíte mít obavy, že nezaplníte celou loď. Je nám jasné, že rozhodnutí strávit dovolenou s lidmi, které vlastně neznáte je velmi složité. Na loď však jezdí podobně smýšlející lidé a věříme, že mezi nimi naleznete mnoho nových přátel a známých. 

Posádku, vždy poznáte ještě před plavbou na seznamovacím večírku. Na tomto večírku se dohodnou veškeré podrobnosti, tak aby vaše plavba byla fantastická.

Rezervace na míru

Jste sám?

  1. Objednejte celou kajutu a máte garantováno, že celá kajuta bude jen pro vás.
  2. Vyberte místo v kajutě a o náklady se podělte s novým známým či kamarádem.

Jste skupina přátel nebo rodina?

  1. Objednejte si více kajut nebo celou loď. Mějte prosím na paměti, že celou loď se vám vyplatí vzít již od skupiny 6 lidí. Lodě v naši nabídce jsou 3, 4 a 5 ti kajutové.
  2. Zkuste naši individuální nabídku plavby.

Jste velká parta nebo hledáte jedinečný firemní team-building?

  1. Vypravit umíme plavbu přesně přizpůsobenou vašim potřebám a očekáváním.
  2. Vše o skupinových plavbách najdete zde.

Seznámení pro jednotlivce či páry

Smyslem Yachta’s je sbližovat lidi a vytvářet přátelství. Pro každou plavbu vytváříme komunikační skupiny na sociálních sítích, kde je možné zjistit kdo na plavbu pojede. V těchto skupinách se lidé zlehka seznamují a po závazné rezervace plavby organizujeme před plavbou seznamovací večírek kde se probírají podrobnosti dané plavby (jídlo, pití, doprava).

První rok se seznámíte a další roky již znáte většinu z nás a budete se divit rozpakům dalších příchozích. Snažíme se spojovat lidi podobných myšlenek a názorů na svět, a proto ne každý dostane možnost být součástí plaveb Yachta’s. Je pro nás důležité abyste si svůj týden na lodi užili podle představ, a proto k sobě vždy dáváme lidi podobného temperamentu nebo představ.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?