cs
CZK

Proč si zamilovat jachting?

Jsou to velké i malé zážitky, díky kterým jsou dovolené na lodi tak oblíbené. Fotky na Instagramu toho ale nikdy neřeknou tolik, jako vyprávění jachtařů. My se jich zeptali, a zde už je 10 důvodů, proč si dovolenou na jachtě zamilujete i vy.

1) Relax, svoboda a snové plážemi

Možnost vybrat si pláž s bělostným pískem nebo nádhernými útesy na místech, která nejsou přeplněná turisty? My říkáme ANO! Při dovolené na lodi si užijete kousla toho největšího aqua park na světě, moře okolo je tu totiž jen pro vás! Volné obzory, relax při chytání bronzu v zátokách i na palubě a svoboda, kterou loď nabízí, nadchnou i vás.

2) Zábava pro celou rodinu i tým

Ať už zvažujete dovolenou s dětmi nebo firemní teambuilding, společný život na moři je skvělou volbou. Naši kapitáni dbají o vaše bezpečí i o to, abyste se skvěle bavili. Příležitost na chvíli převzít kormidlo nadchne velké i malé.

3) Námořnické zvyklosti

Zatímco na běžné dovolené cestujete od jednoho zážitku k druhému, ty na lodi nikdy nekončí. Naučíte se vázat uzly, vytáhnout plachty, řídit loď i zajímavosti o historii navštívených míst. Najděte odpověď na otázku: „Jak to že ta loď pluje proti větru?“ Naučte se zvyky a pověry starých námořníků a třeba si s námi nakonec uděláte i kapitánský průkaz.

4) Adrenalinové zážitky

“Jsme adrenalinoví nadšenci, a tak nás bavil každý náklon lodi, každá vlna, která přešla přes palubu a vrcholem pro nás byla možnost nechat se táhnout za lodí.” Máte to stejně? V tom případě vás nezklameme a nabídneme ještě více. Například subwings, skoky z lana i mnoho dalšího. Vše bezpečně a s ohledem na posádku.

5) Nezaměnitelná romantika

“Vždy říkám, že dívka nikdy nevypadá tak dobře jako na palubě parníku nebo dokonce jachty,” říkala americká herečka Anita Loos. My říkáme, že život nikdy nevypadá tak dobře jako na palubě jachty. Společné chvíle s partnerem tu mají atmosféru jako nikde jinde.

6) Párty vašeho života

Chcete se bavit? S Yachta’s skutečně můžete. Na místech, kde vás nikdo neruší s oblíbeným playlistem a kvalitním pitím, které máte rádi. Zabudované repro na jachtě umí zakroutit nejednými boky. V opuštěných zátokách je jedno, zda slunce právě zapadá, nebo už vychází. Stejně tak o nočním životě v přístavech není důvod pochybovat.

7) Gastronomie

Dovolená na lodi vám umožní objevovat místní gastronomii a užít si ryby a pochoutky právě vytažené z moře. Poškádlete své chuťové pohárky. Rozvášněte se a degustujte, co svět nabízí.

8) Ranní koupání, sport a káva na pláži

Začněte den skokem do osvěžujícího moře, zajeďte si člunem na břeh zaběhat nebo si zacvičte na paddlebordu. Dopřejte si v kavárničce úžasnou ranní kávu nebo klidně spěte až do oběda!

9) Historie a mořský svět

K plavbám našich jachet i katamaránů patří místa, která jinak nenajdete. Zkušený tým vám představí jejich historii, se šnorchlem prozkoumáte vraky potopených lodí, ponorkové základny i zatopené vesnice.

10) Nová přátelství

Komunita jachtařů se stále rozrůstá a pokud tento typ trávení dovolené sedne i vám, snadno mezi nimi najdete nové přátele. V Yachta’s se staráme i o to, aby vám sedla vaše vůbec první posádka. Ptáme se na vaše očekávání a představy a tým na loď doporučíme přesně podle nich. Přečtěte si o tom, jak posádku vybíráme, nebo přijďte do některé z našich Yachta’s kaváren.

Komentáře

× Potřebujete pomoct?