CZK

Rodinná dovolená na Lefkádě

0

Tisíce ostrovů a ostrůvků, velkolepá antika opředená báji a všudypřítomná pohoda, právě to je pro nás Řecko. Domov rozmanité škály krajin, včetně drsných hor, nedotčených pláží a idylických ostrovů. Právě plachtění vám umožní zažít tuto přírodní krásu z jedinečné perspektivy. Plavba v jeho průzračně modrých vodách a ohromující výhledy na pobřeží nadchnou i vás.

Jónské moře je velmi klidné a vhodné pro rodinné a pohodové plavby. Krátké přeplavby a množství klidných zátok z něj dělá velmi žádanou destinaci. V oblasti Jónského moře je množství ostrovů. Na naší plavbě navštívíme ostrovy Kefalonie, Ithaca, Zakyntos Meganisi a Atokos. Zakotvíme u soukromého ostrova Skorpios a navštívíme nejednu tavernu v místních překrásných zátokách.

Jachting v Jónském moři je plný barevných kontrastů. Vysoké útesy jsou zarostlé zelenou divočinou, moře s pískovým podložím zase tyrkysově čisté. Bílé písečné pláže se střídají s řadou útesů a prosvětlených jeskyň, zapomenuté zátoky a horská městečka už jen dokreslují místy idylickou, místy divokou atmosféru řeckých ostrovů.

Vychutnejte si atmosféru Řecka všemi doušky. Nenechte si ujít vynikající jídlo a pití, od čerstvých mořských plodů a tradičních řeckých jídel až po místní víno a ouzo a nechte se pohltit atmosférou skrytých zátok i rušným nočním životem se spoustou barů a klubů, které nabízejí místní přístavy.

Služby

Cena zahrnuje

 • Profesionálního českého kapitána a jeho dopravu
 • Místo na lodi v kajutě
 • Nafukovací člun
 • Pojištění kauce jachty bez spoluúčasti
 • Čisté povlečení

Cena nezahrnuje

 • Leteckou a pozemní dopravu
 • Stravu ani pitný režim (ani pro kapitána)
 • Ubytování na pevnině
 • Případné turistické poplatky
 • Přístavní poplatky
 • Palivo do lodě
 • Veškerý program nad rámec plavby vč. fakultativních výletů

Jak to funguje

1

Získávání inspirace

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta´s coffe a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů.

2

Předání informací

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně.

3

Rozhodnutí

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4

Seznamovací večírek

Kdo se vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti.

5

Plavba!

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Stačí si vybrat.

6

Přátelství na vždy

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Chybět nesmí ani závěrečná after party v některé z našich kaváren.

Itinerář

1. den– Vyplouváme z Marina Lefkas

Nebojte se ale, nevidíme se naposledy. V Yachta’s Coffee pořádáme každoročně afterparty pro všechny, kteří se s námi vydají na moře. Tato akce je vždy nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat ještě dlouho poté. Na afterparty se můžete setkat s novými i starými přáteli a užít si nezapomenutelnou noc plnou vzpomínek na vaše #neskutečné momenty z plavby. Kromě toho vás čeká malé překvapení a celou noc budou promítány videa a fotky z vašich plaveb. 

2. den– Sivota

3. denKephalonia

4. den– Zakynthos

Navštívíme, bez řečí, nejkrásnější pláže na světě. Nedá se popsat co vás čeká, musí se to zažít. Ostrovy Cousin, Courieuse, La Digue, Felicite, Coco island jsou více než úžasné. Navštívíme vanilkovou farmu, vyběhneme do pralesa k prozkoumání ostrova, uvidíte svobodně se pohybující karety obrovské, které zde po staletí připlouvají naklást svá vejce. Projdeme se stezkami nad oceánem ale přitom v pralese, kde uvidíte tisíce krabů. Navštívíme pláže, na kterých se vyfotilo opravdu jen velmi málo lidi na světe. Každý večer v jiné zátoce, každý večer jiná párty a ty západy slunce jsou nepopsatelné.

5. den– Ithaka

6. den– Meganísos

7. den– Lefkáda

8. den– Loučíme se v maríně

AFTERPARTY!!!

Nebojte se ale, nevidíme se naposledy. V Yachta’s Coffee pořádáme každoročně afterparty pro všechny, kteří se s námi vydají na moře. Tato akce je vždy nezapomenutelným zážitkem, který si budete pamatovat ještě dlouho poté. Na afterparty se můžete setkat s novými i starými přáteli a užít si nezapomenutelnou noc plnou vzpomínek na vaše #neskutečné momenty z plavby. Kromě toho vás čeká malé překvapení a celou noc budou promítány videa a fotky z vašich plaveb. 

Lagoon 40 Black Edition

Sol Invictus je nejspíš nejlepším a nejlépe vybaveným katamaránem ve své třídě na světě, který je k dispozici k pronájmu. Jeho design, luxusní vybavení a inovativní technologie ho řadí mezi špičkové lodě na trhu.

Svou vybaveností a funkcionalitou předčí Sol Invictus všechny ostatní katamarány ve stejné kategorii. Nejenže nabízí elegantní a prostorné interiéry s dostatkem soukromí pro pasažéry, ale také je vybaven nejmodernějšími zařízeními pro plachtění a navigaci.

S unikátními funkcemi, jako je code-0 plachta, která zvyšuje rychlost a výkon katamaránu, a 4G radar s forward scanem pro lepší bezpečnost při plavbě, Sol Invictus přináší skutečný námořní zážitek. Jeho technologie a vybavení jsou nejen špičkové, ale také představují to nejlepší, co můžete najít v oblasti pronájmu katamaránů.

Při plavbě na palubě Sol Invictus si můžete užívat jedinečnou kombinaci luxusu, pohodlí a výkonu. Ať už jste námořníkem nebo ne, tato loď vám poskytne vše, co potřebujete k nezapomenutelnému a bezstarostnému dovolené na moři.

Často kladené dotazy

Nechcete se k nikomu přidávat nebo pro vás v nabídce není vhodný termín?

Ozvěte se Tomášovi na +420 604 290 820 nebo na emailu plavby@yachtas.cz. Připraví vám individuální nabídku, vše vám vysvětlí, ukáže a bude se vám věnovat.

Jak je to s dopravou na místo vyplutí?

Doprava (vč. letenek) je vždy individuální a není zahrnuta v ceně.  Při plánování plaveb, klademe veliký důraz na dobrou dopravní dostupnost, takže by neměl být problém dorazit do místa bez větších problémů. Vyplutí je, krom exotických oblastí vždy v sobotu odpoledne s návratem v pátek k večeru nebo pondělí brzo ráno.

Se svými posádkami komunikujeme v dostatečném předstihu a řešíme vše, dopravou počínaje, co s sebou zabalit a jaký kufr vzít konče. Nebojte se na nás obrátit s dotazem, rádi s vámi najdeme společnou cestu. 

Jak a kdy koupit letenky?

Cena letenek není zahrnuta v celkové ceně a je tedy třeba ji řešit samostatně. Pokud plánujete cestu leteckou dopravou, doporučujeme si letenky rezervovat co nejdříve, protože ceny obvykle rostou s blížícím se datem odletu. Pro srovnání cen letenek doporučujeme využít specializované webové stránky, například www.skyscanner.com, a následně si letenky koupit přímo od letecké společnosti.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem letenek.

Jak je to s parkováním pokud přijedu autem?

Pro destinace, jako je například Chorvatsko, vám můžeme nabídnout radu ohledně parkování vašeho vozidla. Můžete si vybrat mezi oficiálním parkovištěm přímo v maríně nebo parkovišti na soukromých zahradách poblíž maríny. Zvláště v Chorvatsku si místní lidé na léto často zřizují vlastní parkoviště na svých zahradách a za malý poplatek vám zde umožní zaparkovat.

Děláte i plavby pro firmy?

Ano. Bezpečně a podle předem stanovených pravidel připravíme team bulding nebo odpočinkovou plavbu. Nikde jinde než na jachtě, nemáte šanci, během týdne nastolit tolik situací které ukážou člověka v pravém světle své opravdové povahy.

Pro více informací se neváhejte zeptat naší kolegyně Denisy na telefonním čísle +421 910 626 222 nebo emailu plavby@yachtas.sk 

Mohu změnit plavbu či termín?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Mohu zrušit rezervaci?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Vyprodáno
Od41 250 Kč
The tour is not available yet.

Pokračovat

Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

354

Nečekejte na odpověď


+420 604 290 820

plavby@yachtas.cz

Možnosti rezervace


Platba předem není nutná
Bezplatné zrušení 24 hodin
Osobní setkání v naší kavárně
Možnost seznamovací akce
× Potřebujete pomoct?