CZK

Ze Stockholmu na Alandy

0

Balt – vyšší dívčí jachtingu, kde se setkáváme s divokou přírodou, kempy s nádhernými saunami a výzvami navigace v plavebních drahách.

Přátelé, tato plavba bude výzva. Čeká nás zima, dlouhé dny a adrenalín z plavby na plachetnic! Budeme se opalovat na slunci a „mrznout“ ve stínu. Takové rozdíly teplot jen tak nezažijete. Vyplutí ze Stockholmu není žádná hračka, a proto s námi pojede náš nejzkušenější kapitán. Ale věřte nám, po této plavbě se vrátíte jako opravdoví mistři jachtingu!

Pro ty, kdo milují přírodu a jachting je pro ně „jen“ cesta či způsob cestování, bude souostroví ve Stockholmském archipelágu rajským místem. Čeká nás více než 30 000 ostrůvků, od malých kousků země až po úchvatné ostrovy s osamělými saunami a kempy. Naše plavba nás zavede skrz malebné plavební kanály kde budeme každou chvíli vyhýbat  velkým výletním lodím.

Pokud nám počasí dovolí, doplujeme až na Ålandy. Toto místo je jako z jiného světa. Finské území s vlastní autonomií, kde se mluví hlavně švédsky nebo anglicky. Procházka ulicemi vás přenese zpět do 90. let, kde na téměř prázdných silnicích zaparkovala auta z minulosti. V Mariehamnu jsme objevili úžasný rockový bar, který vás jistě zaujme. Večer si užijeme saunu v marině a ráno se rozhodneme, kam dál vyrazíme.

Ve Švédsku se můžeme těšit na autentické sauny, dobrodružné noční plavby a kotvení přímo u skal. Kotvení u kamenů je technika, která nám umožní zakotvit i v hlubokých vodách nebo na skalnatém dně.Toto není plavba pro máničky. Bude zima. Bude dlouho světlo. Bude adrenalin a bude jachting! Na sluničku se budete opalovat a potit a ve stínu oblékat. Zkuste si lehnout půlkou těla na slunce, druhou do stínu.

Služby

Cena zahrnuje

 • Profesionálního českého kapitána a jeho dopravu
 • Místo v kajutě na lodi
 • Dinghy (člun)
 • Pojištění kauce
 • Čisté ložní prádlo a osušky
 • Poslední noc v maríně

Cena nezahrnuje

 • Leteckou a pozemní dopravu
 • Stravu a pitný režim (včetně kapitána)
 • Turistické a přístavní poplatky
 • Palivo do lodě
 • Transit log

Jak to funguje

1

Získávání inspirace

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta’s Coffee a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů.

2

Předání informací

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně.

3

Rozhodnutí

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4

Seznamovací večírek

Kdo s vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti.

5

Plavba!

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Stačí si vybrat.

6

Přátelství na vždy

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Chybět nesmí ani závěrečná after party v některé z našich kaváren.

Itinerář

Dufour 460 GL – 2019

Velmi prostorná a pohodlná loď, která nabízí pohodlí v každé kajutě. Je ideální pro větší skupiny, které si chtějí užít námořní dovolenou v komfortu a stylu.

Jednou z hlavních výhod této lodi je její design, který je velmi moderní a elegantní. Díky tomu se cítíte jako na luxusní jachtě, i když se jste na plachetnici. K dispozici je pět kajut, které poskytují dostatek prostoru pro až deset osob.

Najdete zde plně vybavenou kuchyň, tři koupelny s toaletou a prostorný prosvětlený salon se třemi ledničkami.

Kromě vnitřního vybavení je Dufour 460 GL také velmi dobře vybaven pro plachtění. Má velkou plochu plachet, které umožňují plachtit rychle a snadno i při slabším větru. Loď je snadno ovladatelná, takže i méně zkušení námořníci se budou cítit bezpečně a pohodlně.

*ilustrační foto

Často kladené dotazy

Nechcete se k nikomu přidávat nebo pro vás v nabídce není vhodný termín?

Ozvěte se Tomášovi na +420 604 290 820 nebo na emailu plavby@yachtas.cz. Připraví vám individuální nabídku, vše vám vysvětlí, ukáže a bude se vám věnovat.

Jak je to s dopravou na místo vyplutí?

Doprava (vč. letenek) je vždy individuální a není zahrnuta v ceně.  Při plánování plaveb, klademe veliký důraz na dobrou dopravní dostupnost, takže by neměl být problém dorazit do místa bez větších problémů. Vyplutí je, krom exotických oblastí vždy v sobotu odpoledne s návratem v pátek k večeru nebo pondělí brzo ráno.

Se svými posádkami komunikujeme v dostatečném předstihu a řešíme vše, dopravou počínaje, co s sebou zabalit a jaký kufr vzít konče. Nebojte se na nás obrátit s dotazem, rádi s vámi najdeme společnou cestu. 

Jak a kdy koupit letenky?

Cena letenek není zahrnuta v celkové ceně a je tedy třeba ji řešit samostatně. Pokud plánujete cestu leteckou dopravou, doporučujeme si letenky rezervovat co nejdříve, protože ceny obvykle rostou s blížícím se datem odletu. Pro srovnání cen letenek doporučujeme využít specializované webové stránky, například www.skyscanner.com, a následně si letenky koupit přímo od letecké společnosti.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem letenek.

Jak je to s parkováním pokud přijedu autem?

Pro destinace, jako je například Chorvatsko, vám můžeme nabídnout radu ohledně parkování vašeho vozidla. Můžete si vybrat mezi oficiálním parkovištěm přímo v maríně nebo parkovišti na soukromých zahradách poblíž maríny. Zvláště v Chorvatsku si místní lidé na léto často zřizují vlastní parkoviště na svých zahradách a za malý poplatek vám zde umožní zaparkovat.

Děláte i plavby pro firmy?

Ano. Bezpečně a podle předem stanovených pravidel připravíme team bulding nebo odpočinkovou plavbu. Nikde jinde než na jachtě, nemáte šanci, během týdne nastolit tolik situací které ukážou člověka v pravém světle své opravdové povahy.

Pro více informací se neváhejte zeptat naší kolegyně Denisy na telefonním čísle +421 910 626 222 nebo emailu plavby@yachtas.sk 

Mohu změnit plavbu či termín?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Mohu zrušit rezervaci?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Obsazeno
Od25 000 Kč
The tour is not available yet.

Pokračovat

Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

95

Nečekejte na odpověď


+420 604 290 820

plavby@yachtas.cz

Možnosti rezervace


Platba předem není nutná
Bezplatné zrušení 24 hodin
Osobní setkání v naší kavárně
Možnost seznamovací akce
× Potřebujete pomoct?