cs
CZK

Blog

Inspirujeme a propojujeme nováčky i zkušené námořní nadšence již od roku 2004.

Zábava na lodi

Rozhodli jste se vyplout? V tom případě vás čeká jedinečný zážitek. Zde je 5 tipů na nekonečná dobrodružství na palubě i v moři.
Zobrazit více

Než zvedneme plachty

Připravujete se na svoji první plavbu? V tom případě se máte na co těšit. Náš tým se postará o to, aby plavba odpovídala vašim snům a představám, co ale potřebujete vědět vy?
Zobrazit více

Co je zahrnuto v ceně?

Dovolená na lodi je zkušenost, která za to stojí. Máme rádi vše jasně nastavené a víme že ušetřit nějakou tu korunu či euro každého potěší. U financí a služeb, které za ně dostanete, to platí dvojnásob – seznamte se tedy s tím, co vše v ceně zájezdu nabízíme.
Zobrazit více

Na jachtu nebo katamarán?

Obě lodě vás dovezou bezpečně na stejná místa. Na katamaránu vás ale čeká více pohodlí, místa a prostoru v podpalubí, na jachtě více adrenalinových zážitků.
Zobrazit více

Proč si zamilovat jachting?

Jsou to velké i malé zážitky, díky kterým jsou dovolené na lodi tak oblíbené. Zde je 10 důvodů z vyprávění jachtařů, proč si dovolenou na jachtě zamilujete i vy. 
Zobrazit více

Jak to funguje

Přijďte se zasnít a inspirovat a již nikdy nebudete chtít jinak. Kdo zažil a překonal prvotní obavy, tvrdí stejně jako my, že se jedná o nejlepší dovolenou v životě.
Zobrazit více
1 2
× Potřebujete pomoct?