CZK

BVI – Britské Panenské Ostrovy

0

Karibské ostrovy, panenská příroda, tradiční kuchyně a koktejly na pláži

Karibik jinak – to jsou BVI – Britské Panenské ostrovy. My jsme si Karibik představovali jako místo, kde se paří, hraje hudba, rastafariáni kouří své oblíbené jointy a většina věcí tak nějak nefunguje podle našeho středoevropského časově přesného harmonogramu.

Spletli jsme se. BVI funguje! A přitom se zde paří, leží na bílých plážích a užívá život tak nějak pomaleji.

Jachting na BVI je jednodušší, než bychom si byli schopni připustit. Všude blízko, moře relativně vstřícné, pasátní stabilní teplé větry jsou zárukou neskutečného zážitku.

Je jedno, jestli se rozhodneme plout na Saba Rock, mimochodem český bar v Karibiku. Je velmi populární a byli jsme hrdí, že o nás Češích tam mluví s respektem. Je lepší si tam ale objednat místo, je tam stále plno. Atmosféra je super.

Můžeme navštívit Anegadu, nejvzdálenější ostrov, kde jsou údajně nejlepší humři v oblasti. Není to nejlevnější, ale za ten zážitek prostě stojí. Kousek od BVI jsou USVI (Americké Panenské ostrovy) a my jsme tam byli na čumendu taky.

Na plavbě nejspíše navštívíme Tortolu, Virgin Gorda (Saba Rock), Anegadu a Jost Van Dyke. Tento ostrov (JVD) je doslova plný nádherných pláží s bílým pískem, klidných zátok a průzračných vod, které přímo vybízejí k šnorchlování a dalším vodním radovánkám. My jsme si ho i prošli a bylo to celkem zajímavé a fyzicky náročné putování.

Do Karibiku můžete vyrazit na mnoho míst, ale BVI není jen tak nějaký karibik.

Služby

Cena zahrnuje

 • Profesionálního českého kapitána a jeho dopravu
 • Místo v kajutě na lodi
 • Dinghy (člun)
 • Pojištění kauce
 • Čisté ložní prádlo a osušky
 • Poslední noc v maríně

Cena nezahrnuje

 • Leteckou a pozemní dopravu
 • Stravu a pitný režim (včetně kapitána)
 • Turistické a přístavní poplatky
 • Palivo do lodě
 • Transit log

Jak to funguje

1

Získávání inspirace

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta’s Coffee a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů.

2

Předání informací

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně.

3

Rozhodnutí

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4

Seznamovací večírek

Kdo s vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti.

5

Plavba!

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Stačí si vybrat.

6

Přátelství na vždy

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Chybět nesmí ani závěrečná after party v některé z našich kaváren.

Co můžeme vidět?

Bali 4.3

Nebo katamarán ve stejné kategorii

Katamarán Bali 4.3 je moderní a pohodlný katamarán, ideální pro lidi, kteří chtějí objevovat krásy moře a užít si nezapomenutelnou plavbu bez nutnosti mít předchozí zkušenosti s plavbou na lodi.

Na palubě tohoto katamaránu najdete pohodlné a prostorné kajuty, které poskytují dostatek soukromí a pohodlí pro celou posádku. Kuchyně je plně vybavena a má vše, co potřebujete. Je zde také velký salón, který slouží jako jídelna.

Paluba katamaránu Bali 4.3 nabízí mnoho prostoru pro opalování, relaxaci a společné aktivity. Zde se můžete pohodlně usadit a vychutnat si krásy moře. V případě potřeby je k dispozici klimatizace, která zajišťuje příjemnou teplotu v kajutách.

Další výhodou tohoto katamaránu je jeho moderní technologie a vybavení. Plavidlo je snadno ovladatelné a stabilní díky dvěma trupům, což zvyšuje bezpečnost a pohodlí na palubě. Výrobník vody umožňuje nezávislost na přístavech a zajišťuje dostatek pitné vody během celé plavby.

Katamarán Bali 4.3 je ideální volbou pro rodiny, páry a skupiny přátel, kteří chtějí prožít nezapomenutelnou plavbu po moři bez nutnosti mít předchozí zkušenosti s plavbou na lodi. Díky jeho prostornosti, modernímu vybavení a pohodlnému ubytování si můžete užít pohodlnou a bezstarostnou plavbu.

*ilustrační foto

Často kladené dotazy

Nechcete se k nikomu přidávat nebo pro vás v nabídce není vhodný termín?

Ozvěte se Tomášovi na +420 604 290 820 nebo na emailu plavby@yachtas.cz. Připraví vám individuální nabídku, vše vám vysvětlí, ukáže a bude se vám věnovat.

Jak je to s dopravou na místo vyplutí?

Doprava (vč. letenek) je vždy individuální a není zahrnuta v ceně.  Při plánování plaveb, klademe veliký důraz na dobrou dopravní dostupnost, takže by neměl být problém dorazit do místa bez větších problémů. Vyplutí je, krom exotických oblastí vždy v sobotu odpoledne s návratem v pátek k večeru nebo pondělí brzo ráno.

Se svými posádkami komunikujeme v dostatečném předstihu a řešíme vše, dopravou počínaje, co s sebou zabalit a jaký kufr vzít konče. Nebojte se na nás obrátit s dotazem, rádi s vámi najdeme společnou cestu. 

Jak a kdy koupit letenky?

Cena letenek není zahrnuta v celkové ceně a je tedy třeba ji řešit samostatně. Pokud plánujete cestu leteckou dopravou, doporučujeme si letenky rezervovat co nejdříve, protože ceny obvykle rostou s blížícím se datem odletu. Pro srovnání cen letenek doporučujeme využít specializované webové stránky, například www.skyscanner.com, a následně si letenky koupit přímo od letecké společnosti.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem letenek.

Jak je to s parkováním pokud přijedu autem?

Pro destinace, jako je například Chorvatsko, vám můžeme nabídnout radu ohledně parkování vašeho vozidla. Můžete si vybrat mezi oficiálním parkovištěm přímo v maríně nebo parkovišti na soukromých zahradách poblíž maríny. Zvláště v Chorvatsku si místní lidé na léto často zřizují vlastní parkoviště na svých zahradách a za malý poplatek vám zde umožní zaparkovat.

Děláte i plavby pro firmy?

Ano. Bezpečně a podle předem stanovených pravidel připravíme team bulding nebo odpočinkovou plavbu. Nikde jinde než na jachtě, nemáte šanci, během týdne nastolit tolik situací které ukážou člověka v pravém světle své opravdové povahy.

Pro více informací se neváhejte zeptat naší kolegyně Denisy na telefonním čísle +421 910 626 222 nebo emailu plavby@yachtas.sk 

Mohu změnit plavbu či termín?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Mohu zrušit rezervaci?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Exotika
Od68 750 Kč
14. 2. 2025 - 24. 2. 2025
Dostupných: 6 míst
Mám zájem
* Vyberte prosím všechna povinná pole.

Pokračovat

Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

159

Nečekejte na odpověď


+420 604 290 820

plavby@yachtas.cz

Možnosti rezervace


Platba předem není nutná
Bezplatné zrušení 24 hodin
Osobní setkání v naší kavárně
Možnost seznamovací akce
× Potřebujete pomoct?