EUR

Sporády – Ostrovy Mamma Mia

0

Na lodi v Egejském moři nebo po stopách Mamma Mia začínají prázdniny.

Přátelé, máme pro vás úžasnou nabídku na plavbu, kterou rozhodně nechcete propásnout! Přidejte se k nám na týdenní plavbě na plachetnici nebo katamaránu a prožijte nezapomenutelné okamžiky spojené s filmem Mamma Mia! Sporady jsme již v minulosti navštívili, a jsme připraveni vám ukázat všechno, co jsme objevili. Vyplujeme z přístavu Skiathos a začneme naši dobrodružnou cestu.

Během plavby se budete moci potápět v křišťálově čistých vodách Egejského moře, a pokud budeme mít štěstí, potkáme u ostrova Alonissos také tuleně středomořského, kteří žijí v této oblasti v poměrně velkých skupinách. Budeme si připomínat film Mama Mia hudbou na palubě a návštěvou míst, která byla objevena pro tento nádherný film. Navštívíme slavnou pláž Kastani, a kdo bude chtít, může vystoupat po stopách Meryl Streep a Pierce Brosnana ke kapličce Agios Ionnis a zjistit, že kaplička není až tak velká, jak je ve filmu ukázáno.

Řecko je pověstné svou pohostinností a úžasnou gastronomií, a Sporady tomu nejsou vyjímkou. Řecký salát, úžasné sladké snídaně nebo výtečná ryba na grilu vás o tom přesvědčí!

Plavba na lodi vždy závisí na počasí, ale nebojte se – přesný itinerář plavby určíme vždy na místě podle aktuálních povětrnostních podmínek a dohody s posádkou. Připravte se na slunečné dny, přibalte opalovací krémy a sluneční brýle, protože většinu času v této destinaci se můžete těšit na úžasné slunečné počasí!

Před plavbou budeme organizovat seznamovací večírek v naší yachtas coffee, kde se možná bude promítat film Mama Mia, a přeneseme se tak do této atmosféry ještě před odjezdem.

Služby

Cena zahrnuje

 • Profesionálního českého kapitána a jeho dopravu
 • Místo v kajutě na lodi
 • Dinghy (člun)
 • Pojištění kauce
 • Čisté ložní prádlo a osušky
 • Poslední noc v maríně

Cena nezahrnuje

 • Leteckou a pozemní dopravu
 • Stravu a pitný režim (včetně kapitána)
 • Turistické a přístavní poplatky
 • Palivo do lodě
 • Transit log

Jak to funguje

1

Získávání inspirace

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo navštivte naše Yachta’s Coffee a nechte se vtáhnout do života dávných objevitelů.

2

Předání informací

Rádi vám odpovíme na všechny otázky a doporučíme plavbu podle vašich představ. S našimi klienty si proto nejraději zavoláme, nebo se sejdeme osobně.

3

Rozhodnutí

Výběr destinace, termínu a posádky se zájmem o stejný druh plavby. Obvykle se jezdí na párty, rodinnou nebo odpočinkovou plavbu.

4

Seznamovací večírek

Kdo s vámi pojede na lodi? Lidé s podobným stylem života i představou o dovolené. Před plavbou vás nezávazně seznámíme a probereme veškeré podrobnosti.

5

Plavba!

Začíná #neskutečné dobrodružství. Styl plavby je podřízen dohodě posádky. Každé ráno Vám kapitán na mapě ukáže, jaké jsou možnosti. Stačí si vybrat.

6

Přátelství na vždy

Na lodích vznikají skutečná přátelství. Důkazem je většina našich posádek, která i po návratu z dovolené setkává. Chybět nesmí ani závěrečná after party v některé z našich kaváren.

Co můžeme vidět?

Sun Odyssey 469

Velmi prostorná a pohodlná loď, která nabízí pohodlí v každé kajutě. Je ideální pro větší skupiny, které si chtějí užít dovolenou v komfortu a stylu.

Jednou z hlavních výhod této lodi je její design, který je velmi moderní a elegantní. Díky tomu se cítíte jako na luxusní jachtě, i když se jste na plachetnici. K dispozici je pět kajut, které poskytují dostatek prostoru pro až deset osob.

Najdete zde plně vybavenou kuchyň, tři koupelny s toaletou a prostorný prosvětlený salon se třemi ledničkami.

Kromě vnitřního vybavení je SO469 také velmi dobře vybavena pro plachtění. Má velkou plochu plachet, které umožňují plachtit rychle a snadno i při slabším větru. Loď je snadno ovladatelná, takže i méně zkušení námořníci se budou cítit bezpečně a pohodlně.

Často kladené dotazy

Nechcete se k nikomu přidávat nebo pro vás v nabídce není vhodný termín?

Ozvěte se Tomášovi na +420 604 290 820 nebo na emailu plavby@yachtas.cz. Připraví vám individuální nabídku, vše vám vysvětlí, ukáže a bude se vám věnovat.

Jak je to s dopravou na místo vyplutí?

Doprava (vč. letenek) je vždy individuální a není zahrnuta v ceně.  Při plánování plaveb, klademe veliký důraz na dobrou dopravní dostupnost, takže by neměl být problém dorazit do místa bez větších problémů. Vyplutí je, krom exotických oblastí vždy v sobotu odpoledne s návratem v pátek k večeru nebo pondělí brzo ráno.

Se svými posádkami komunikujeme v dostatečném předstihu a řešíme vše, dopravou počínaje, co s sebou zabalit a jaký kufr vzít konče. Nebojte se na nás obrátit s dotazem, rádi s vámi najdeme společnou cestu. 

Jak a kdy koupit letenky?

Cena letenek není zahrnuta v celkové ceně a je tedy třeba ji řešit samostatně. Pokud plánujete cestu leteckou dopravou, doporučujeme si letenky rezervovat co nejdříve, protože ceny obvykle rostou s blížícím se datem odletu. Pro srovnání cen letenek doporučujeme využít specializované webové stránky, například www.skyscanner.com, a následně si letenky koupit přímo od letecké společnosti.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem letenek.

Jak je to s parkováním pokud přijedu autem?

Pro destinace, jako je například Chorvatsko, vám můžeme nabídnout radu ohledně parkování vašeho vozidla. Můžete si vybrat mezi oficiálním parkovištěm přímo v maríně nebo parkovišti na soukromých zahradách poblíž maríny. Zvláště v Chorvatsku si místní lidé na léto často zřizují vlastní parkoviště na svých zahradách a za malý poplatek vám zde umožní zaparkovat.

Děláte i plavby pro firmy?

Ano. Bezpečně a podle předem stanovených pravidel připravíme team bulding nebo odpočinkovou plavbu. Nikde jinde než na jachtě, nemáte šanci, během týdne nastolit tolik situací které ukážou člověka v pravém světle své opravdové povahy.

Pro více informací se neváhejte zeptat naší kolegyně Denisy na telefonním čísle +421 910 626 222 nebo emailu plavby@yachtas.sk 

Mohu změnit plavbu či termín?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

Mohu zrušit rezervaci?

Ano, je to možné. Veškeré informace naleznete v našich obchodních podmínkách.

obsazeno
Od890 €
29. 6. 2024 - 6. 7. 2024
Mám zájem
* Vyberte prosím všechna povinná pole.

Pokračovat

Uložit do seznamu přání

Adding item to wishlist requires an account

64

Nečekejte na odpověď


+420 604 290 820

plavby@yachtas.cz

Možnosti rezervace


Platba předem není nutná
Bezplatné zrušení 24 hodin
Osobní setkání v naší kavárně
Možnost seznamovací akce
× Potřebujete pomoct?